Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kadra B: Biało-czerwoni ulegli reprezentacji Rosji

Kadra B: Biało-czerwoni ulegli reprezentacji Rosji

fot. archiwum

Nie brakowało emocji w pierwszym meczu kontrolnym naszej kadry B, która na obiektach Politechniki Śląskiej w Gliwicach sparowała z reprezentacją Rosji. Goście okazali się minimalnie lepsi, wygrywając po tie-breaku. Jutro obie ekipy zmierzą się ponownie.

W cieniu pierwszej drużyny, która w Warszawie wraz z Brazylią rozpoczęła przygodę z tegoroczną Ligą Światową, do startu w uniwersjadzie przygotowuje się druga reprezentacja. Podopieczni Radosława Panasa w „Starciu Tytanów", bo tak nazwano międzynarodowy turniej siatkarski w Gliwicach, spotkały się reprezentacje Polski i Rosji.

Zarówno pierwsza, jak i druga partia należały do biało-czerwonych, jednak goście zdołali odeprzeć napór naszych siatkarzy i wyjść zwycięsko w dwóch kolejnych setach. Tie-break to duże emocje i walka punkt za punkt. Z „wojny nerwów" lepiej wyszli Rosjanie, którzy wykorzystując błąd naszych reprezentantów w ataku wygrali 18:16.

Jutro o godzinie 17.00 reprezentacje Polski i Rosji ponownie zmierzą się na obiektach Politechniki Śląskiej w Gliwicach.Polska – Rosja 2:3
(25:23, 25:21, 18:25, 18:25, 16:18)

Składy zespołów:
Polska: Łomacz, Bociek, Wierzbowski, Włodarczyk, Hain, Kłos, Wojtaszek (libero) oraz Krzysiek, Zajder, Hebda, Żurek, Ferens i Kowalski

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved