Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > CEV Satellite: Wołoszyn i Suwińska na miejscach 7-8 w Montpellier

CEV Satellite: Wołoszyn i Suwińska na miejscach 7-8 w Montpellier

fot. Plaża Gotyku

Po dobrych piątkowych meczach para Wołoszyn/Suwińska w sobotę rano niestety przegrała mecz o wejście do czołowej szóstki turnieju. Łodzianki zakończyły więc udział w CEV Satellite w Montpellier na miejscach 7-8, co i tak jest sporym sukcesem.

Agnieszka Wołoszyn i Karolina Suwińska udanie przebrnęły przez czwartkowe kwalifikacje. W piątek zanotowały na swoim koncie dwie wygrane i jedną porażkę i awansowały do czołowej ósemki turnieju. W sobotni ranek zmierzyły się ze szwedzką parą Nina Grawender/Karina Lundqvist o wejście do ćwierćfinału.

Szwedki, mające już na koncie porażkę z inną polską parą (Kołosińska/Brzostek), zagrały bardzo dobry mecz, wykorzystując wszystkie błędy naszych siatkarek. W pierwszym i drugim secie łodziankom niewiele brakowało do wygranej, w trzecim, jak się okazało ostatnim, przewaga rywalek była już spora. Wołoszyn i Suwińska zakończyły więc swój udział w turnieju na miejscach 7-8, co należy uznać za spory sukces. Teraz siatkarki ŁKS-u przeniosą się do Hagi, gdzie wezmą udział w kwalifikacjach do turnieju z cyklu World Tour.

przegrani na miejscach 7-8:
Suwińska/Wołoszyn POL [12] – Grawender/Lundqvist SWE [8] 0:3
(8:11, 9:11, 6:11)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved