Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pekpol Ostrołęka z nowym środkowym i rozgrywającym

Pekpol Ostrołęka z nowym środkowym i rozgrywającym

fot. archiwum

Jakub Kowalczyk, który w sezonie 2012/2013 występował w KPS-ie Siedlce i zajął z drużyną 9. lokatę w rozgrywkach I ligi, od nowego sezonu będzie bronić barw Pekpolu Ostrołęka. Do zespołu dołączył również 24-letni rozgrywający z AZS-u Olsztyn, Kamil Obrębski.

Mający 200 cm wzrostu środkowy w Siedlcach najpierw podpisał roczną umowę, którą przed minionym sezonem przedłużył o kolejny rok. Teraz, gdy drużyna nie spisała się najlepiej w I lidze i tak naprawdę walczyła o utrzymanie w rozgrywkach, Jakub Kowalczyk postanowił spróbować czegoś innego. W ostatnim czasie podpisał zatem umowę z Energą Pekpol Ostrołęka, która w minionym sezonie otarła się o pierwszoligowe podium. Zespół w meczach o brąz uległ po zaciętej walce Cuprum Lubin.

27-letni zawodnik doświadczenie zbierał przede wszystkim w rozgrywkach pierwszoligowych, przed KPS-em występował w Jokerze Piła (dwukrotnie – w sezonie 2010/2011 i w sezonach 2002/2005) oraz po jednym sezonie bronił barw Orła Międzyrzecz i AZS-u Stali Nysa.


W czwartek podpis pod roczną umową z klubem złożył rozgrywający Kamil Obrębski. 24-letni zawodnik ostatni sezon spędził w dziesiątym klubie PlusLigi – Indykpolu AZS UWM Olsztyn, gdzie wystąpił w dwóch meczach najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju.Nowy nabytek Energi Pekpol pozycję rozgrywającego będzie współtworzył z Grzegorzem Pietkiewiczem , który przedłużył umowę z klubem na kolejny sezon. Oznacza to, że z klubem pożegna się Jakub Nowosielski.

 

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved