Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac Bydgoszcz prowadzi rozmowy z Tamarą Kaliszuk

Pałac Bydgoszcz prowadzi rozmowy z Tamarą Kaliszuk

fot. jedynkaaleksandrow.pl

Niewykluczone, że Pałac Bydgoszcz wzbogaci się o nową atakującą. Mowa o Tamarze Kaliszuk, z którą włodarze klubu znad Brdy prowadzą zaawansowane rozmowy. W kręgu zainteresowania pałacanek znajduje się również młoda rozgrywająca Aleksandra Wieczorek.

Zespół z Bydgoszczy przechodzi prawdziwą rewolucję kadrową. Okazuje się, że w przyszłym sezonie ponad połowa składu nie będzie kontynuowała współpracy z Rafałem Gąsiorem. Jako pierwsza z zespołem pożegnała się Amerykanka Rachael Adams, która dalszą karierę w ORLEN Lidze będzie kontynuowała w ekipie z Dąbrowy Górniczej. Zabraknie również kapitan zespołu, Magdaleny Mazurek, która – podobnie jak Justyna Sosnowska – ustaliła warunki umowy z Muszynianką Fakro Muszyna i czeka na podpisanie umowy. Z Chemikiem Police kontrakt negocjuje Anna Grejman, a m.in. Mayvelis Martinez Adlum, Rita Lillom, Dominika Schulz i Marta Kuehn-Jarek poszukują nowych pracodawców.

Wiadomo już, że trzon Pałacu oprze się o wychowanki bydgoskiej drużyny. W przyszłym sezonie w zespole Rafała Gąsiora zobaczymy atakującą Zuzannę Czyżnielewską oraz młodą rozgrywającą Martę Biedziak , do których dołączyły Paulina Głaz, Kinga Dybek, Ewelina Janicka, a z krakowskiego AZS-u UEK Katarzyna Połeć. Nad Brdę wraca również Katarzyna Wysocka, która w Pałacu również stawiała pierwsze kroki. Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki, po Wysockiej, kolejną doświadczoną zawodniczką może być Tamara Kaliszuk. Była atakująca Jedynki Aleksandrów Łódzki prowadzi rozmowy z władzami klubu i niewykluczone, że już wkrótce może dojść do ich finalizacji. Z naszych informacji wynika, że propozycję gry w Pałacu otrzymała także najlepsza rozgrywająca tegorocznych mistrzostw Polski juniorek, Aleksandra Wieczorek. Gdyby doszło do podpisania umowy, siatkarka rezerw Silesii Volley o miejsce w pierwszym składzie rywalizowałaby z Martą Biedziak.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved