Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Michał Winiarski: Na stadionie mało jest punktów odniesienia

Michał Winiarski: Na stadionie mało jest punktów odniesienia

fot. archiwum

- Byłoby ogromnym przeżyciem zagrać na tym stadionie, ale z dwu-, trzydniowym przygotowaniem. W przeciwnym wypadku moglibyśmy nie trafić w piłkę - przyznaje Michał Winiarski. PZPS chce, by na Stadionie Narodowym odbył się mecz mistrzostw świata.

Stadion jest bardzo przestronny, dlatego jest dla nas mało punktów odniesienia. Przy wysokiej piłce czy przy wysokiej obronie piłka wydaje się mała i może być ciężko w nią trafić – mówi Michał Winiarski , przyjmujący reprezentacji Polski. Czwartkowy trening z Brazylijczykami miał nam pokazać, czy w ogóle istnieje szansa na zaadaptowanie Stadionu Narodowego pod takie wydarzenia sportowe. Przypomnijmy, że w przyszłym roku w Polsce mają się odbyć mistrzostwa świata mężczyzn w siatkówce. Nietypowy dla tej murawy sparing miał przygotować biało-czerwonych i Canarinhos na pierwszy mecz grupy A Ligi Światowej, który zostanie rozegrany w piątek na warszawskim Torwarze.

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved