Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Łukaszewska zostaje w Legionowie

Marta Łukaszewska zostaje w Legionowie

fot. archiwum

Marta Łukaszewska nadal będzie broniła barw zeszłorocznego beniaminka ORLEN Ligi, Siódemki Legionovii Legionowo. Atakująca wraca do zespołu Macieja Kosmola bardzo szybko, bo po niespełna dwutygodniowej przerwie.

Pod koniec maja zarząd Siódemki Legionovii podał nazwiska zawodniczek, z którymi klub nie przedłużył umowy. Obok Barbary Bawoł, Ilony Gierak, Gergany Marinowej, Natalii Maciejczyk, Małgorzaty Skorupy i Marty Siwki znalazło się również nazwisko Marty Łukaszewskiej, która w tej sposób miała zakończyć trzyletnią przygodę z zespołem z Mazowsza. Okazuje się, że trzydziestojednoletnia atakująca wciąż będzie reprezentować barwy dziewiątej drużyny ORLEN Ligi.

Popularny „Łukasz" obok Kingi Bąk i Anny Sołodkowicz jest trzecią siatkarką, która w Legionowie przeszła długą drogę z II ligi aż do ekstraklasy. Przypomnijmy, że po tym, jak zespół Siódemki Legionovii w barażach zapewnił sobie pozostanie w ORLEN Lidze, włodarze klubu zdecydowali się znacznie przebudować zespół. Po Wojciechu Lalku nowym trenerem drużyny został współpracujący w kadrze z Piotrem Makowskim Maciej Kosmol, a w miejsce siatkarek, które opuściły Siódemkę Legionovię, zakontraktowano Tamarę Rakić, Olgę Raonić, Annę Rybaczewską oraz dwie absolwentki Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, Karolinę Szymańską oraz Aleksandrę Wójcik . Do drużyny dołączyła także Berenika Tomsia, z którą prawdopodobnie Łukaszewska będzie rywalizowała o miano pierwszej atakującej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved