Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kamila Ganszczyk nową zawodniczką AZS-u KSZO Ostrowiec Św.

Kamila Ganszczyk nową zawodniczką AZS-u KSZO Ostrowiec Św.

fot. archiwum

Kamila Ganszczyk, która przed tygodniem świętowała awans do I ligi kobiet z Zawiszą Sulechów, przenosi się do Ostrowca Świętokrzyskiego. 21-letnia siatkarka jest drugą nową zawodniczką w drużynie Dariusza Parkitnego.

Mierząca 191 cm wzrostu środkowa bloku dołączyła tym samym do Magdaleny Soter, która kilka dni temu podpisała kontrakt z AZS-em KSZO. – Czas coś zmienić w swoim sportowym życiu i zrobić duży krok naprzód. O AZS-ie WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski słyszałam wiele dobrego. Na pewno praca z doświadczonymi ostrowieckimi zawodniczkami pod okiem Dariusza Parkitnego pomoże mi podwyższyć siatkarskie umiejętności – mówi Kamila Ganszczyk.

To na pewno nie koniec wzmocnień zespołu, który obecny sezon zakończył na czwartej pozycji. – Jest to klub, który w przyszłym sezonie stawia sobie za cel walkę o ORLEN Ligę i mam nadzieję, że uda nam się to osiągnąć – podkreśla wysokie aspiracje swojego nowego klubu była siatkarka Zawiszy.

Kamila Ganszczyk jest wychowanką UKŻPS-u Kościan, a ostatnie trzy lata spędziła w Zawiszy Sulechów. W obecnym sezonie wraz z byłym już klubem wywalczyła awans do I ligi, a podczas turnieju finałowego została uznana za najlepszą blokującą turnieju oraz najlepszą zawodniczkę w swoim zespole.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved