Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Felipe Fonteles: Wygrać z Polską będzie trudno

Felipe Fonteles: Wygrać z Polską będzie trudno

fot. Cezary Makarewicz

Felipe Fonteles, przyjmujący reprezentacji Brazylii i były zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, jest w składzie Canarinhos na mecze z Polską. - Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu do Polski - mówi zawodnik, który uważa, że to biało-czerwoni są faworytami.

Felipe Fonteles , przyjmujący reprezentacji Brazylii i były zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, jest w składzie Canarinhos na mecze z Polską. – Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu do Polski. Czuję się jak w domu. Szczęście i wielkie emocje – to towarzyszyło mojemu powrotowi. Cieszę się, że będę mógł zobaczyć się z kibicami i przyjaciółmi, których poznałem podczas gry w ZAKSIE – opowiadał zawodnik, któremu bardzo podobał się Stadion Narodowy. – Jest piękny i powinniśmy na nim zagrać! Polscy kibice zasłużyli na to, by oglądać takie widowiska właśnie tutaj, bo są najlepsi na świecie – podkreśla Brazylijczyk.

Fonteles uważa biało-czerwonych za faworytów spotkania. – Wygrać z Polską będzie trudno, ale jest to możliwe. Jeśli przegramy jeden mecz, na pewno będzie to dla nas jakiś znak ostrzegawczy. Natomiast jeżeli dwukrotnie ulegniemy waszej reprezentacji, to może już zrobić się niebezpiecznie. Nasza ekipa nie miała zbyt wiele czasu na przygotowania, a do tego dołączyło do kadry wielu nowych zawodników. Zrozumienie w drużynie jest bardzo potrzebne. Rozgrywający musi wiedzieć, że jeżeli zagra piłkę, to dany zawodnik będzie w tym miejscu na nią czekał i zakończy akcję – tłumaczy.

Więcej w serwisie sports.plźródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved