Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Koncicki: Prowadzimy rozmowy ze sponsorami

Andrzej Koncicki: Prowadzimy rozmowy ze sponsorami

fot. archiwum

- Prowadzimy rozmowy ze sponsorami, ale nie zdradzę żadnych szczegółów, żeby nie zapeszyć. Na razie budujemy drużynę na tych środkach finansowych, którymi dysponujemy - mówi Andrzej Koncicki, przewodniczący rady nadzorczej AZS Olsztyn.

Najwięcej znaków zapytania dotyczy obsadzenia pozycji przyjmującego. Brak Wojciecha Ferensa będzie odczuwalny w drużynie z Olsztyna?

Andrzej Koncicki:To trenerzy zdecydują o nowym składzie. Jak powiedział Krzysztof Stelmach, z niewolnika nie ma pracownika [rozmowa przeprowadzona w maju – przyp red.]. To się tyczy także siatkówki. Ferens zdecydował się na zmianę klubu [teraz w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle – przyp. red.], a tym samym koncepcja budowania zespołu opartego na młodych zawodnikach, na którą stawiał poprzedni zarząd AZS, się nie sprawdziła. Ja zawsze podkreślałem, że jeśli tacy siatkarze u nas się wyszkolą, a potem otrzymają propozycje z innego klubu, to odejdą.

Rewolucję w kadrze rozpoczęliście od sprowadzenia z Resovii rozgrywającego Macieja Dobrowolskiego. Z jednej strony postawiliście na doświadczenie, z drugiej wychodzicie na przekór oczekiwaniom kibiców, którzy chcą, by w AZS-ie grali wychowankowie.Zanim przyjął naszą ofertę, dość długo rozmawialiśmy, bo ponad dwa tygodnie. Wysłuchaliśmy, jakie ma plany i oczekiwania. Przyznał, że bardzo chciałby wrócić do Olsztyna i tu zamieszkać na stałe. Tutaj ma dom i rodzinę. Podkreślił, że nawet gdyby nie doszedł do porozumienia z AZS-em, to żona oraz dzieci i tak wróciliby do tego miasta. A nam przecież również zależało, by pozyskać tego zawodnika.

Cała rozmowa Michała Koronowskiego w serwisie olsztyn.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved