Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Serafin asystentem Radosława Panasa

Wojciech Serafin asystentem Radosława Panasa

fot. archiwum

Jak poinformowała dziś oficjalna strona internetowa klubu z Gdańska, na zakontraktowaniu Radosława Panasa zakończyły się zmiany w sztabie szkoleniowym Trefla Gdańsk. W klubie pozostanie dotychczasowy asystent Dariusza Luksa - Wojciech Serafin.

Przed rokiem Wojciech Serafin zakończył swoją bogatą karierę zawodniczą, w trakcie której wywalczył dwa mistrzostwa i trzy Puchary Polski. Z gdańską drużyną związany był w latach 2007-2009, po czym wrócił do zespołu LOTOSU Trefla w roku 2011. Sezon 2011/2012 był jego ostatnim na parkietach PlusLigi.

Przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu zmienił on na stanowisku drugiego trenera Grzegorza Wróbla. Przez całe rozgrywki był asystentem Dariusza Luksa, a po rozwiązaniu umowy ze szkoleniowcem przejął jego obowiązki, prowadząc drużynę w okresie roztrenowania. Teraz, jako drugi trener, wspomagać będzie Radosława Panasa.

W LOTOSIE Treflu tworzy się fajna drużyna, a współpraca z trenerem Panasem stwarza mi szansę dalszego rozwoju. Sam klub też stale się rozwija i ma ciekawe perspektywy. Ponadto osiedliłem się w Gdańsku na stałe, dlatego zależało mi, żeby pozostać w zespole żółto-czarnych – wyjaśnił popularny "Serek".źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved