Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > KPS Siedlce rozpoczyna kompletowanie składu

KPS Siedlce rozpoczyna kompletowanie składu

fot. archiwum

Na I-ligowych parkietach powoli rozkręca się karuzela transferowa. O pierwszych ruchach kadrowych poinformował dziś KPS Siedlce. Prowadzony przez Sławomira Gerymskiego zespół jako pierwszy zasilił rozgrywający Piotr Milewski.

Zawodnik, który niebawem będzie obchodził swoje dwudzieste szóste urodziny, spędził ostatnie trzy sezony w Avii Świdnik, z którą przeżył zarówno gorycz spadku do drugiej ligi, jak i triumf, jakim był wywalczony przed kilkoma dniami awans z powrotem na zaplecze ekstraklasy. Mierzący 196 centymetrów wzrostu rozgrywający bronił już barw siedleckiej drużyny – był jednym z jej najjaśniejszych punktów w sezonie 2009/2010, dał się wówczas poznać jako zawodnik bardzo waleczny i dobrze odnajdujący się w roli lidera.

– Jesteśmy zadowoleni z powrotu Piotrka do Siedlec. Bardzo dobrze wspominamy jego występy w siedleckiej ekipie – powiedział prezes KPS-u Marian Burzec. Jesteśmy przekonani, iż Piotrek doda charakteru budowanemu zespołowi.

Równocześnie zarząd poinformował o pierwszych siatkarzach, którzy w nadchodzącym sezonie odejdą z klubu. Mowa o środkowym Jakubie Kowalczyku, który będzie bronił barw Energi Pekpolu Ostrołęka, rozgrywającym Macieju Gorzkiewiczu, libero Damianie Kaniowskim, środkowym Tomaszu Obuchowiczu i przyjmującym Kamilu Długoszu.

* autorem jest Maciej Szewczyk

źródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved