Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > ORLEN Liga: Milena Stacchiotti pozostanie w Dąbrowie Górniczej?

ORLEN Liga: Milena Stacchiotti pozostanie w Dąbrowie Górniczej?

fot. archiwum

Milena Stacchiotti w ubiegłym sezonie wraz z dąbrowskim klubem zdobyła Puchar Polski oraz wicemistrzostwo kraju, ulegając nieznacznie Atomowi Treflowi Sopot. - Milena wciąż może zagrać w MKS-ie - mówi Robert Karlik - prezes klubu z Zagłębia.

MKS Dąbrowa Górnicza zakontraktował już po sezonie trzy zagraniczne siatkarki – Amerykankę Rachael Adams , Brazylijkę Sassę oraz Chorwatkę Marinę Katić. W dodatku gotowy kontrakt czeka już tylko na podpis Natalie Guadalupe Brusse – Argentynki włoskiego pochodzenia. Mogłoby to oznaczać, że nie będzie już miejsca dla kolejnej zawodniczki z zagranicy. – Milena wciąż może zagrać w MKS-ie. Teraz jednak zajmuje ją co innego…. Jeszcze w czerwcu Milena i Michał Łasko pobierają się. Po ślubie zapadnie decyzja na temat jej sportowej przyszłości – zapowiada Robert Karlik.

Dąbrowianki w następnym sezonie będą rywalizować ponownie w europejskich pucharach i z pewnością tak uniwersalna zawodniczka, jaką jest Milena Stacchiotti , przydałaby się zespołowi. Włoszka w MKS-ie grała przecież na różnych pozycjach – zaczynając od libero, po przyjęcie, skończywszy na środku siatki. – W Lidze Mistrzyń nie obowiązują limity dotyczące gry zawodniczek z zagranicy. To właśnie szansa dla Mileny – kończy prezes Karlik.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved