Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Brazylijczycy od wczoraj w Warszawie

LŚ: Brazylijczycy od wczoraj w Warszawie

fot. archiwum

W piątek w Warszawie oraz w niedzielę w Łodzi reprezentacja Polski rozegra z Brazylią mecze pierwszej kolejki grupy A Ligi Światowej siatkarzy. We wtorkowe popołudnie wicemistrzowie olimpijscy z Londynu przylecieli do Warszawy.

Jak to zwykle bywa po sezonie olimpijskim, większość zespołów decyduje się na zmiany w składach swoich reprezentacji. – W porównaniu z poprzednim sezonem w naszej ekipie zaszło sporo zmian, podobnie jak w innych reprezentacjach. Dlatego wszelkie porównywania do sezonu olimpijskiego nie mają większego sensu. W Moskwie wygraliśmy dwa spotkania z Rosją, ale naszym najważniejszym celem jest jak najlepsze przygotowanie się do tegorocznych rozgrywek Ligi Światowej – powiedział Dante Amaral.

Z brazylijską ekipą jest Felipe Fonteles , doskonale znany polskim kibicom z gry w poprzednim sezonie w zespole wicemistrza Polski, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. – Wiemy, jaką klasę reprezentuje zespół Polski. Jest przecież aktualnym triumfatorem Ligi Światowej. Mamy wielki szacunek dla waszej ekipy, ale oczywiście przylecieliśmy do Warszawy z zamiarem odniesienia zwycięstwa, podobnie zresztą jak w Łodzi – zapowiedział były bombardier ZAKSY.

Warto dodać, że Brazylijczycy do meczu w stolicy przygotowują się w Legionowie, gdzie w dniu wczorajszym odbyli półtoragodzinny trening.źródło: inf. własna, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved