Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anita Kwiatkowska ponownie w Budowlanych Łódź

Anita Kwiatkowska ponownie w Budowlanych Łódź

fot. Cezary Makarewicz

Anita Kwiatkowska opuszcza zespół Atomu Trefla Sopot i wraca do Łodzi, skąd jakiś czemu wyjeżdżała na Pomorze. Zawodniczka nadal będzie pracowała z trenerem Adamem Grabowskim, który również zamienił Sopot na Łódź.

Anita Kwiatkowska występowała w barwach łódzkiego klubu w sezonie 2011/2012, kolejny spędziła w zespole Atomu Trefla Sopot, zdobywając z nim tytuł mistrza Polski. Zawodniczka jest zadowolona z powrotu do Łodzi. – Cieszę się, że wracam do Łodzi. Grałam tutaj wcześniej, więc wszystko jest mi znane – powiedziała siatkarka.

Nowa/stara atakująca łódzkiego zespołu cieszy się, że będzie mogła pracować z trenerem Adamem Grabowskim , który również zamienił Atom Trefl Sopot na drużynę Budowlanych Łódź. – Adam Grabowski to fajny człowiek i jednocześnie bardzo dobry trener. Przepracowałam z nim wiele lat i cieszę się, że nadal będziemy razem współpracować – stwierdza Anita.

W składzie Budowlanych Łódź jest mnóstwo dziewczyn, z którymi grałam wcześniej w jednym zespole. Myślę, że fakt ten przyczyni się do stworzenia dobrej atmosfery, a co za tym idzie – jak najlepszego wyniku – dodaje atakująca Budowlanych.Anita Kwiatkowska ma zastąpić na pozycji atakującej Magdalenę Piątek , która według naszych nieoficjalnych informacji wybrała ofertę Muszynianki.

 

źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved