Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PGE Skra w przyszłym sezonie bez Pawła Woickiego

PGE Skra w przyszłym sezonie bez Pawła Woickiego

fot. Cezary Makarewicz

Paweł Woicki od przyszłego sezonu nie będzie już siatkarzem PGE Skry Bełchatów. Zawodnik opuści piątą ekipę minionego sezonu, ponieważ jego kontrakt nie zostanie przedłużony. Wcześniej ze Skrą pożegnał się Dante Boninfante.

Bardzo dziękuję Pawłowi za sezony, które spędził w PGE Skrze Bełchatów, bo był ważną postacią naszej drużyny. To bardzo ambitny gracz, którego kilka zagrań zawsze będziemy pamiętać. Jak choćby słynną obronę, w czasie której wskoczył za piłką prosto w trybuny – mówi Konrad Piechocki, prezes Skry.

Woicki występował w bełchatowskim klubie przez trzy sezony. Początkowo był zmiennikiem Miguela Falaski, natomiast w ostatnim sezonie był już podstawowym rozgrywającym PGE Skry. Z naszym zespołem zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski, dwa Puchary Polski, srebrny medal Ligi Mistrzów oraz srebrny i brązowy medal Klubowych Mistrzostw Świata.

Z zespołem PGE Skry żegnają się zatem obaj rozgrywający, bo wcześniej klub opuścił Dante Boninfante. W ich miejsce PGE Skra zakontraktowała na razie tylko Argentyńczyka Nicolasa Uriarte. Trwają rozmowy z kolejnymi kandydatami do gry na pozycji rozgrywającego.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved