Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Pawliński nadal w barwach AZS Politechniki Warszawskiej

Maciej Pawliński nadal w barwach AZS Politechniki Warszawskiej

fot. Cezary Makarewicz

Kolejnym zawodnikiem, który nadal będzie występował w AZS Politechnice Warszawskiej, jest Maciej Pawliński. Przyjmujący po udanym sezonie w stolicy zdecydował się przedłużyć kontrakt. To nie ostatnie ruchy stołecznego klubu.

Podpisanie nowej umowy przez Macieja Pawlińskiego bardzo mnie cieszy – skomentował trener Jakub Bednaruk.Maciek daje mojej drużynie jakość. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Wprowadza w nasze szeregi spokój. W sezonie 2012/2013 potrafił pociągnąć za sobą kolegów. Kiedy wchodził na swój wysoki poziom, drużyna zawsze podążała za nim – dodał szkoleniowiec.

Maciej Pawliński z AZS Politechniką Warszawską związał się w sierpniu 2012 roku i świetnie wkomponował się w prowadzony przez Jakuba Bednaruka zespół. W barwach inżynierów w PlusLidze rozegrał 26 meczów. Zdobył w nich 240 punktów: 190 atakiem, 29 zagrywką i 21 blokiem.

Działacze AZS Politechniki Warszawskiej prowadzą obecnie rozmowy z kolejnymi przyjmującymi, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Pewne jest, że w stolicy nie będzie grał dotychczasowy kapitan – Krzysztof Wierzbowski, który odrzucił propozycję przedłużenia umowy. Z kolei warunki nowego kontraktu dogadane są już z Pawłem Siezieniewskim, który niebawem ma podpisać nową umowę i tym samym przedłużyć swoją przygodę z warszawską drużyną.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved