Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Rzeszowianki cieszą się z awansu

I liga K: Rzeszowianki cieszą się z awansu

fot. archiwum

Siatkarki Developersu Rzeszów, zajmując w turnieju finałowym II ligi drugą pozycję, uzyskały upragniony awans do I ligi. -  Była to ciężka droga, ale na szczęście się udało - mówi zadowolona libero zespołu, Paulina Peret.

Rzeszowianki rozegrały bardzo dobry sezon. Zarówno w lidze, jak również w turniejach barażowych o pierwszą ligę prezentowały się jako mocny i równy zespół, który może walczyć o najwyższe trofea. – Jeszcze nie mogę uwierzyć w to, że awansowałyśmy. Chyba muszę wpierw odpocząć po meczu, po sezonie i wtedy to do mnie dotrze. Ochłoniemy, poświętujemy i będzie dobrze. Była to ciężka droga, ale na szczęście się udało. Grałyśmy od września do czerwca, więc był to strasznie długi sezon i chyba żadna z nas jeszcze takiego sezonu nie przeżyła – mówiła po ostatnim meczu w sezonie Paulina Peret, libero Developresu.

To był dla nas bardzo długi sezon, walczyłyśmy niemal do ostatnich piłek. Wiedziałyśmy, że jest to nasz ostatni mecz w sezonie, a zarazem ostatni w tym gronie, chciałyśmy go wygrać. Na pewno dałyśmy z siebie wszystko – mówiła po niedzielnym spotkaniu, najlepsza zawodniczka turnieju Magdalena Olszówka. – Jesteśmy zgraną drużyną na boisku i poza nim i to jest chyba nasz klucz do sukcesu – dodała.

Więcej w serwisie sport.pl 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved