Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Gdzie zagra Tijana Malešević?

Gdzie zagra Tijana Malešević?

fot. archiwum

Menadżer Tijany Malešević chce, aby serbska przyjmująca rozwiązała kontrakt z szóstym klubem ORLEN Ligi i przeniosła się do Rosji. PTPS uspokaja, że zawodniczka wciąż ma ważną umowę i nie ma podstaw do jej rozwiązania.

Bez wątpienia Tijana Malešević była w tym sezonie filarem PTPS-u Piła, biorąc jak na lidera drużyny przystało ciężar gry na swoje barki. Nic więc dziwnego, że po zakończonym sezonie w kolejce po utalentowaną Serbkę ustawiły się zespoły nie tylko z ORLEN Ligi, ale i z całej Europy. Strefa Siatkówki dowiedziała się, że dwudziestodwuletnia przyjmująca może przenieść się do rosyjskiej Superligi. – To bzdura! Tijanę wciąż obowiązuje kontrakt z PTPS-em i nie ma podstaw do jego rozwiązania. Także Serbka wciąż jest naszą zawodniczką – usłyszeliśmy w klubie.

W PTPS-ie nie chciano komentować tych rewelacji, jednak nam udało się ustalić, że to agencja sportowa, która w Polsce reprezentuje interesy Malešević, próbuje rozwiązać obowiązującą umowę. Z naszych informacji wynika, że menadżerowie zawodniczki w zamian za to ustępstwo proponują klubowi z Żeromskiego odszkodowanie, a nawet usługi innych siatkarek, na co z kolei nie chcą zgodzić się sternicy drużyny z Piły, zainteresowani kontynuowaniem współpracy z młodą Serbką. Trudno się dziwić władzom PTPS-u, bowiem Tijana Malešević znajduje się w czołówce rankingów ORLEN Ligi za poprzedni sezon.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved