Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rafał Sokołowski nowym środkowym Campera Wyszków

Rafał Sokołowski nowym środkowym Campera Wyszków

fot. archiwum

Jak donosi kieleckie wydanie Gazety Wyborczej, 24-letni Rafał Sokołowski od przyszłego sezonu będzie reprezentować barwy Campera Wyszków. Obok Adriana Stańczaka i Tomasza Ruteckiego to kolejny transfer pierwszoligowca z Mazowsza.

Trwa transferowa ofensywa Campera Wyszków, który na zapleczu ekstraklasy zakończył rozgrywki na wysokim, piątym miejscu. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i działacze z Mazowsza bardzo szybko wzięli się za budowanie jeszcze mocniejszej drużyny, która w przyszłym sezonie ma zapukać do bram ekstraklasy. Wiadomo już, że w Camperze nie zostanie Tomasz Knasiecki i Igor Kozłowski. Pod znakiem zapytania pozostaje przyszłość w klubie Pawła Kaczorowskiego, Macieja Główczyńskiego, Dominika Żmudy, Mariusza Pruskiego i Kamila Kacprzaka, a w ostatnim czasie dwuletnie kontrakty podpisali Łukasz Kaczorowski, Sebastian Wójcik, Bartosz Zrajkowski i Dariusz Szulik.

Jak dotąd władze klubu z Wyszkowa potwierdziły dwa transfery – Adriana Stańczaka, który po rocznej przygodnie w Czechach wraca na krajowe boiska oraz Tomasza Ruteckiego, występującego ostatnio w AZS-ie UAM Poznań. Dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej donosi, że do pierwszoligowca dołączy kolejny zawodnik, tym razem z PlusLigi. Mowa o Rafale Sokołowskim, środkowym Effectora Kielce. 24-latek wciąż ma ważny kontrakt z zespołem Dariusza Daszkiewicza, jednak z uwagi na brak możliwości zaprezentowania umiejętności na boiskach ekstraklasy wybrał możliwość gry w I lidze mężczyzn.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved