Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Nowak nadal stołecznym „inżynierem”

Marcin Nowak nadal stołecznym „inżynierem”

fot. Maciej Dąbrowski

Po Pawle Adamajtisie i Michale Poterze Marcin Nowak jest kolejnym zawodnikiem, który będzie kontynuował siatkarską przygodę w barwach stołecznej Politechniki. Trzydziestosiedmioletni środkowy przedłużył kontrakt z "inżynierami"o kolejny sezon.

Zespół z Warszawy, który zakończył rozgrywki ligowe na 6. miejscu, wciąż nie jest określony jeśli chodzi o skład na przyszły sezon. Sternicy klubu na chwilę obecną są dość oszczędni w udzielaniu informacji na temat wzmocnień zespołu. – Wciąż prowadzone są negocjacje z zawodnikami i ich menadżerami. O wynikach poinformujemy po pomyślnie zakończonych rozmowach – usłyszeliśmy przy Waryńskiego. Dla stołecznych kibiców dobrą wiadomością jest udział „inżynierów" w europejskich pucharach. AZS Politechnika Warszawska na początku maja zgłosił swój akces do gry w Challenge Cup, ogłaszając w międzyczasie, że w Warszawie zostaną atakujący Paweł Adamajtis oraz libero Michał Potera.

Dzisiaj działacze akademików poinformowali o zatrzymaniu kolejnego zawodnika. Jest nim Marcin Nowak, na doświadczenie którego bardzo liczą w Warszawie. – Cieszymy się, że Marcin Nowak zostaje z nami. To bardzo doświadczony gracz, który wniesie dużo spokoju do budowanego przez nas zespołu – powiedział na stronie klubu, azspw.com, Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS-u Politechniki. – Jesteśmy pewni, że będzie on nie tylko filarem bloku naszej drużyny, ale i przykładem dla młodszych kolegów – dodał. Trzydziestosiedmioletni Nowak o miejsce na środku rywalizować będzie z Przemysławem Smolińskim oraz świeżo zakontraktowanym Mateuszem Sacharewiczem z MKS-u Będzin. Poza Smolińskim ważny kontrakt z akademikami mają Maciej Olenderek oraz Nemanja Stefanović i Maksymilian Szuleka, którego wypożyczeniem zainteresowany jest Pekpol Ostrołęka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved