Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bez rewolucji kadrowej w nyskiej Stali

Bez rewolucji kadrowej w nyskiej Stali

fot. archiwum

Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn powoli się rozkręca. Wiadomo już, że do rewolucji kadrowej nie dojdzie w Stali AZS PWSZ Nysa. Jak na razie drużynę z Opolszczyzny opuściło czterech doświadczonych zawodników.

Mistrz I ligi sezonu 2012/2013 nie może zaliczyć minionych rozgrywek do udanych. Drużyna miała walczyć o obronę tytułu, a nierówna gra sprawiła, że do końca musiała bronić się przed spadkiem. Ostatecznie wygrana batalia w play-out z AZS-em UAM Poznań spowodowała, że Stal AZS PWSZ Nysa utrzymała się w I lidze.

Mimo słabego wyniku w minionych rozgrywkach wszystko wskazuje na to, że w zespole z Opolszczyzny nie dojdzie do rewolucji kadrowej, choć z klubem pożegnali się już czterej doświadczeni gracze. Jako pierwszy, jeszcze pod koniec minionych rozgrywek, kontrakt z klubem rozwiązał Krzysztof Andrzejewski. Wiadomo także, że w Stali w przyszłym sezonie nie zagra Bartłomiej Matejczyk, rozgrywający z plusligową przeszłością, jak również Paweł Pietkiewicz.

Ponadto Nysę na drugoligową Victorię Wałbrzych zamienił Łukasz Karpiewski. Jednym z kandydatów na zastąpienie go jest Adrian Bocianowski, który dotychczas bronił barw Gwardii Wrocław.Pewne jest, że drużynę w kolejnych rozgrywkach poprowadzi Krzysztof Wójcik, który do Stali dołączył na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej minionego sezonu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved