Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Rybaczewski siatkarką Legionovii

Anna Rybaczewski siatkarką Legionovii

fot. archiwum

Działaczom Siódemki Legionovii udało się podpisać kontrakt z reprezentantką Francji, Anną Rybaczewski. 31-letnia przyjmująca polskiego pochodzenia z pewnością będzie ogromnym wzmocnieniem dziewiątej ekipy ORLEN Ligi w poprzednim sezonie.

Zapowiedzi poważnych wzmocnień w Legionowie zaczynają nabierać poważnych kształtów. Wiadomo już, że nowym trenerem zespołu Siódemki Legionovii w sezonie 2013/2014 będzie Maciej Kosmol. Działacze podpisali już umowy z Bereniką Tomsią z Fenerbahce Stambuł, Serbkami Tamarą Rakić i Olgą Raonić, a także dwoma reprezentantkami Polski juniorek – Karoliną Szymańską i Aleksandrą Wójcik. Okazuje się, że za przyjęcie w legionowskim zespole odpowiadać będzie reprezentantka Francji, Anna Rybaczewski.

31-letnia przyjmująca ma polskie korzenie, jest córką Mirosława Rybaczewskiego, mistrza olimpijskiego z Montrealu z 1976 roku. Siatkarka, urodzona w Olsztynie, swoją karierę zawodniczą rozpoczęła we Francji w ASPTT Mulhouse. Grała również w Rocheville Le Cannet i RC Cannes, a w sezonie 2006/2007 reprezentowała nawet barwy Muszynianki Muszyna. Po roku spędzonym w polskiej ekstraklasie powróciła jednak do Francji, a od czterech sezonów jest zawodniczką ASPTT. A raczej była, do piątku. Już wcześniej porozumiała się z działaczami Siódemki Legionovii, którzy jednak utrzymywali transfer w tajemnicy ze względu na obowiązujący kontrakt zawodniczki.

Wygląda więc na to, że w Legionowie powstaje zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie chciał odegrać niebagatelną rolę w rozgrywkach ORLEN Ligi. Czy podopiecznym Macieja Kosmola uda się włączyć do walki o medale? Zobaczymy.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved