Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna mistrzyni Polski zostaje w Sopocie

Kolejna mistrzyni Polski zostaje w Sopocie

fot. archiwum

Po Marioli Zenik i Izabeli Bełcik kolejną zawodniczką mistrzyń kraju, która przedłużyła kontrakt z ekipą Atomu Trefla Sopot, jest Julia Szeluchina. Jak informuje oficjalna strona internetowa klubu, zawodniczka uzgodniła już warunki nowego kontraktu.

Dla Szeluchiny miniony sezon był niesamowicie udany. Pochodząca z Ukrainy zawodniczka z meczu na mecz grała coraz lepiej, a w każdym spotkaniu stanowiła mocny i pewny element sopockiej drużyny. Bez problemu sprostała trudom sezonu, gdy kontuzjowane były Sylwia Wojcieska i Dorota Pykosz. Wraz z Justyną Łukasik stanowiła w tym sezonie o sile rażenia Atomu Trefla Sopot na siatce. Dzięki temu mistrzynie Polski były najlepsze w zestawieniu drużyn blokujących.

Wśród kilku propozycji miałam bardzo atrakcyjną ofertę z Rosji i choć mam tam wielu znajomych, postanowiłam pozostać w Sopocie na kolejny rok – wyjaśnia Szeluchina. – I ja, i moja rodzina dobrze czujemy się w Sopocie. Poza tym grałam w wielu klubach w Polsce i po sezonie spędzonym tutaj mogę powiedzieć, że poziom organizacji jest jednym z najlepszych w kraju. Te argumenty ostatecznie przekonały mnie do pozostania tutaj.

Dla Szeluchiny będzie to drugi sezon z rzędu w sopockiej drużynie. Środkowa mistrzyń Polski będzie odpowiedzialna za blok razem z Justyną Łukasik i Zuzanną Efimienko. Jest też kolejną zawodniczką, która pozostaje w Atomie Treflu Sopot po udanym zeszłym sezonie.Jestem dumna z tego, co osiągnęłyśmy w minionym sezonie. Chcę przeżyć jeszcze raz te niesamowite chwile i emocje. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie – kończy Szeluchina.

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved