Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Roman Kniter: I tym razem damy z siebie wszystko

Roman Kniter: I tym razem damy z siebie wszystko

fot. archiwum

W środę poznaliśmy zespoły, które zagrają w Lidze Mistrzów i Mistrzyń w sezonie 2013/2014. W żeńskim turnieju Polskę będzie reprezentować m.in. Atom Trefl Sopot. Prezes Roman Szczepan Kniter zapowiada, że zespół postara się o jak najlepszy wynik.

Nie wiadomo jeszcze, z kim w fazie grupowej zagrają siatkarki Trefla. Losowanie grup odbędzie się bowiem 28 czerwca na uroczystej gali w Wiedniu. Na pewno w tej fazie rozgrywek Atom Trefl Sopot nie trafi na MKS Tauron Dąbrowa Górnicza, bowiem zasady Ligi Mistrzyń wykluczają udział zespołów z tych samym państw w rundzie grupowej.

Dla mistrzyń Polski będzie to trzecia okazja z rzędu, aby pokazać się na europejskich parkietach. – W dwóch poprzednich edycjach Ligi Mistrzyń nasza dobra gra pozwoliła nam awansować z fazy grupowej do fazy play-off. I tym razem damy z siebie wszystko, by przejść do dalszej fazy rozgrywek i również pod tym kątem staramy się zbudować zespół na przyszły sezon – podkreślił prezes Atomu Trefla.

Wszystkim naszym sponsorom, grupie PGE, Treflowi oraz Miastu Sopot zależy na promocji klubu zarówno w kraju, jak również za granicą. Dlatego też nasz występ w najbliższej edycji tych elitarnych rozgrywek jest pewny i postaramy się w nim o jak najlepszy wynik sportowy – dodał Roman Szczepan Kniter.źródło: atomtrefl.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved