Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Łomacz: Podnoszę swoje umiejętności

Grzegorz Łomacz: Podnoszę swoje umiejętności

fot. Cezary Makarewicz

Rozgrywający Grzegorz Łomacz przedłużył kontrakt z zespołem LOTOSU Trefla Gdańsk na kolejny sezon. W rozmowie z serwisem sport.pl opowiedział o powodach podpisania nowej umowy oraz zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Na pewno po dwóch sezonach niedosyt pozostaje. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zmieniły się władze klubu i naprawdę bardzo dużo robią pod względem organizacyjnym i sportowym dla zawodników. Dokonali dużych zmian i na pewno to mnie skusiło, żeby tutaj jeszcze pozostać – powiedział Grzegorz Łomacz o powodach, dla których zdecydował się zostać w klubie z Gdańska.

Nowym szkoleniowcem gdańskiego klubu będzie Radosław Panas. Grzegorz Łomacz przyznał, że nazwisko trenera będzie działać na zawodników jak magnes i niewątpliwie zespół wiąże ze współpracą z trenerem duże nadzieje. – Wiemy, że trener Panas to bardzo dobry fachowiec i że będziemy mogli się wszyscy przy nim rozwijać.

Dodatkowym plusem gry w Gdańsku jest dla Grzegorza Łomacza możliwość różnorodnego spędzania wolnego czasu. – W Trójmieście czuję się bardzo dobrze, zaaklimatyzowałem się. Na pewno jest to fajne miejsce do życia – powiedział zawodnik Trefla.Rozgrywający ma za sobą zgrupowanie kadry w Spale, jednak nie miał okazji zaprezentować się w meczach towarzyskich z Serbią. Póki co, jest zatem ostrożny w prognozowaniu, czy wystąpi w spotkaniach Ligi Światowej. – Zobaczymy. Na pewno trener Anastasi ma jakąś swoją koncepcję i będzie się jej trzymał. Ja osobiście cieszę się, że mogę rywalizować, być w kadrze, w tej dwudziestce dwójce. Na pewno podnoszę swoje umiejętności, trenuję z najlepszymi chłopakami w Polsce – powiedział Łomacz.

Cały wywiad zobaczysz w serwisie trojmiasto.sport.pl

źródło: inf. własna, trojmiasto.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved