Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Wołosz: Niedosyt pozostaje

Maciej Wołosz: Niedosyt pozostaje

fot. archiwum

Siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała zakończyli pierwszoligowy sezon jako wicemistrzowie i udali się na zasłużony odpoczynek. - Niedosyt oczywiście pozostaje. Liczyliśmy na mistrzostwo - przyznaje Maciej Wołosz, przyjmujący bielskiej drużyny.

Jaki to był dla was finał i czego zabrakło, by cieszyć się w tym sezonie ze złota?

Maciej Wołosz: – Jesteśmy na siebie źli, bo przegraliśmy rywalizację o złoto w trzech meczach. W dwóch pierwszych spotkaniach byliśmy dla Czarnych równorzędnym rywalem. Czego zabrakło? Myślę, że przede wszystkim przynajmniej jednego zwycięstwa w Radomiu. W decydujących momentach w ataku brakowało „chłodnej” głowy. W drugim meczu prowadziliśmy w piątym secie 13:9, ale nie udało się wygrać.

Jak ocenia pan waszą postawę w przekroju całego sezonu?– Sezon oceniam jako dobry. Był długi i trudny, ale zwieńczony mimo wszystko sukcesem. Myślę, że powinniśmy docenić ten wynik i tak też pewnie będzie, gdy emocje kompletnie opadną. Niedosyt oczywiście pozostaje. Liczyliśmy na mistrzostwo.

Koniec rozgrywek i co dalej? Wciąż nie wiadomo, w której lidze zagra BBTS. Pan zostaje w Bielsku-Białej na przyszły sezon?

– Tak jak pan wspomniał, nikt z nas nie wie, na czym stoimy. W takiej sytuacji trudno o konkrety. Działacze nie są w stanie nam w tym momencie odpowiedzieć na to pytanie i my to rozumiemy. Po trzecim meczu z Czarnymi rozjechaliśmy się do domów. Ciężko przewidzieć, co się wydarzy. Chcielibyśmy, aby wszystko jak najszybciej się wyjaśniło. Karuzela transferowa ruszyła już dawno, kluby kompletują kadry na przyszły sezon. W połowie czerwca powinno się wszystko wyjaśnić.

Dziękuję za rozmowę.

– Dziękuję.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved