Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dziewięciu zawodników pożegnało się z Effectorem

Dziewięciu zawodników pożegnało się z Effectorem

fot. archiwum

W minionym sezonie Effector Kielce uplasował się na siódmym miejscu w PlusLidze. Po zakończeniu rozgrywek ze świętokrzyskim klubem pożegnało się aż dziewięciu zawodników. Na razie umowy z Effectorem podpisali dwaj nowi siatkarze.

Już kilka tygodni temu wiadomo było, że z zespołu z Kielc odejdą Nikolaj Penczew, Michał Kozłowski oraz Miłosz Zniszczoł. Dwaj pierwsi siatkarze wybrali oferty Asseco Resovii Rzeszów, natomiast Zniszczoł przeniósł się do Delecty Bydgoszcz.

Dziś władze Effectora poinformowały, że nie przedłużą także umów z sześcioma innymi graczami. Są nimi: Tomasz Józefacki, Armando Danger, Robert Milczarek, Sebastian Warda, Grzegorz Kokociński oraz Grzegorz Pająk.

Wiadomo już, że popularny „Józek” Kielce zamienił na Olsztyn. Być może za nim pójdą także inni byli zawodnicy świętokrzyskiej ekipy. Milczarek znajduje się w kręgu zainteresowań Trefla Gdańsk, zaś Kokociński może trafić na pierwszoligowe parkiety, a konkretnie do MKS-u Będzin, gdzie budowana jest mocna drużyna.Przypomnijmy, że nowymi nabytkami Effectora zostali: Piotr Lipiński, który ostatnio bronił barw Delecty Bydgoszcz oraz Łukasz Polański, były środkowy Jastrzębskiego Węgla.

 

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved