Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Waldemar Świrydowicz nadal w Camperze Wyszków

Waldemar Świrydowicz nadal w Camperze Wyszków

fot. archiwum

Zespół Campera Wyszków od razu po odpadnięciu z walki o mistrzostwo I ligi zaczął działania transferowe. Wszystko wskazuje na to, że trzon zespołu w sezonie 2013/2014 będzie niemal identyczny jak w poprzednim. Ostatnio kontrakt przedłużył Waldemar Świrydowicz.

27-letni środkowy dołączył do Campera Wyszków, wraz z Kamilem Kacprzakiem, w trakcie sezonu 2012/2013. W dotychczasowej karierze Waldemar Świrydowicz reprezentował UMKS MOS Wola Warszawa, Pronar Parkiet Hajnówka oraz Trefl Gdańsk. Z tą ostatnią drużyną występował na parkietach ekstraklasy.

Przypomnijmy, że wśród graczy, którzy przedłużyli kontrakty z Camperem, są Dariusz Szulik, Bartosz Zrajkowski, Łukasz Kaczorowski oraz Sebastian Wójcik. Nowymi zawodnikami będą libero Adrian Stańczak oraz atakujący Tomasz Rutecki.

Zespół z Wyszkowa tegoroczne zmagania w I lidze zakończył na 5. pozycji. To bardzo dobre osiągnięcie, bowiem Camper był beniaminkiem zaplecza ekstraklasy. Podopieczni Jana Sucha ambitnie walczyli o półfinał rozgrywek, jednak ostatecznie musieli uznać wyższość Cuprum Lubin.źródło: inf. własna, kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved