Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Kaczorowska przedłużyła kontrakt z mistrzyniami Polski

Klaudia Kaczorowska przedłużyła kontrakt z mistrzyniami Polski

fot. Cezary Makarewicz

Budowanie składu mistrzyń Polski trwa. Zgodnie z zapowiedziami Atom Trefl Sopot ogłosił dziś pozostanie w zespole kolejnej zawodniczki mistrzowskiej drużyny. Kontrakt z drużyną przedłużyła bowiem Klaudia Kaczorowska.

– Bardzo się cieszę, że zostaję na kolejny sezon w Sopocie. Dobrze się tu czuję i miło mi będzie bronić barw tej drużyny kolejny rok – mówi Kaczorowska.

Dla niespełna 25-letniej przyjmującej będzie to drugi sezon w zespole znad Bałtyku. Czas spędzony w Sopocie pochodząca z Trzcianki zawodniczka może zaliczyć do bardzo udanych, a podsumowaniem tego jest zajęcie miejsca w pierwszej „10” najlepszych przyjmujących ORLEN Ligi. Przez całe rozgrywki Kaczorowska stanowiła jednak mocny element zespołu nie tylko w przyjęciu, ale i na zagrywce. W zestawieniu ligowym zajęła ona ex aequo 5. miejsce z Izabelą Bełcik wśród zawodniczek najlepiej punktujących tym elementem.

Wcześniej Kaczorowska reprezentowała barwy między innymi Banku BPS Muszynianki Fakro i Farmutilu Piła. Z tymi drużynami wywalczała po razie mistrzostwo, wicemistrzostwo i brązowy medal mistrzostw Polski, dwukrotnie krajowy puchar i raz Superpuchar.– Cieszę się, że po tak nerwowych finałach i rozstrzygnięciu ich na naszą korzyść spędzę kolejny sezon w sopockim zespole. Wraz z drużyną będziemy robić wszystko, aby dać jak najwięcej radości naszym kibicom również w tych nadchodzących rozgrywkach – zakończyła Klaudia Kaczorowska, której kontrakt będzie obowiązywał przez najbliższy sezon z opcją przedłużenia o kolejny rok.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved