Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Turniej mikstów Plaży Gotyku w rzęsistym deszczu

Turniej mikstów Plaży Gotyku w rzęsistym deszczu

fot. Plaża Gotyku

Przez blisko pięć godzin w ulewnym deszczu toczyły się rozgrywki mikstów podczas Plaży Gotyku 2013. Zawodnicy, którzy mimo trudności stawili się na Rynku Nowomiejskim i, co więcej, nie przestraszyli się deszczu i walczyli o medale, zasługują na podziw.

W turnieju zagrało siedem par mieszanych. Rozgrywki mikstów są o tyle ciekawe, że drużyny połączone z kobiet i mężczyzn czasami potrafią zaskoczyć z pozytywnej strony. Podczas środowych zmagań nie zabrakło emocji, ale także zawodników, którzy brali już udział w rozgrywkach podczas Plaży Gotyku.

W wielkim finale spotkały się duety Kordziński/Kozianowska oraz Pawlik/Cabańska. Po dwóch zaciętych setach ostatecznie lepsza okazała się pierwsza z wymienionych par. Z kolei trzecie miejsce wywalczyła ekipa Ratuszniak/Zieliński, która po tie-breaku wygrała z parą Żurawicz/Korabiec.

Medaliści zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Przypominamy również, że jutro na Rynku Nowomiejskim odbędą się Otwarte Akademickie Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Serdecznie zapraszamy!W związku z nieprzychylnymi warunkami pogodowymi zdecydowaliśmy, że turniej VIP-ów oraz sponsorów odbędzie się w czwartek, a nie, jak pierwotnie informowaliśmy, we wtorek.

Poniżej wstępny plan turnieju:

godz. 14 – mecze półfinałowe na dwóch boiskach na Rynku Nowomiejskim

godz. 14.30 – mecz o 3. miejsce (boisko główne)

godz. 15 – mecz pokazowy z udziałem siatkarzy PlusLigi

ok. godz. 15.30 – finał turnieju VIP-ów i samorządowców, wręczenie nagród

 

 

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved