Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Potera zostaje w stolicy

Michał Potera zostaje w stolicy

fot. Tomasz Tadrała

Michał Potera w sezonie 2013/2014 wciąż będzie reprezentował barwy AZS-u Politechniki Warszawskiej. Pochodzący z Rybnika libero przedłużył o rok umowę ze stołecznym klubem. - Kiedy otrzymałem propozycję, nie wahałem się długo - przyznał zawodnik.

Kiedy otrzymałem propozycję przedłużenia kontraktu, nie wahałem się długo – powiedział Michał Potera.Jestem zadowolony z gry w Politechnice. Sezon 2012/2013 był dla mnie bardzo udany. Wierzę, że kolejny będzie jeszcze lepszy – dodał zawodnik.

Michał Potera siatkarską karierę rozpoczął w Rybnickim Młodzieżowym Klubie Sportowym (przekształconym później w TS Volley Rybnik). W 2006 roku przeniósł się do pierwszoligowego MKS-u MOS Będzin. Do AZS-u Politechniki Warszawskiej trafił zaś w czerwcu 2012 roku. Choć sezon 2012/2013 był to dla niego debiutem w PlusLidze, nie zawiódł. Wręcz przeciwnie – od razu stał się jednym z filarów ekipy Jakuba Bednaruka. W klasyfikacji najlepiej przyjmujących uplasował się na czwartym miejscu, wyprzedzając takie gwiazdy jak Krzysztof Ignaczak czy Piotr Gacek.

Potera nie będzie jedynym libero „inżynierów”. Barw AZS-u Politechniki bronił będzie także młody i utalentowany Maciej Olenderek.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved