Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Magdalena Szczytowicz: Do Torunia wrócę za rok

Magdalena Szczytowicz: Do Torunia wrócę za rok

fot. archiwum

Magdalena Szczytowicz i Katarzyna Urban na Pucharze Polski kobiet, rozgrywanym w ramach Plaży Gotyku 2013, zajęły drugie miejsce. W tym turnieju Szczytowicz powróciła do gry w plażówkę, wobec czego srebrny medal był dla niej powodem do radości.

Magdalena Szczytowicz nie kryła swojej radości z powrotu na piasek po urlopie macierzyńskim. – Przede wszystkim zagrałyśmy w finale toruńskiego Pucharu Polski i to nas cieszy – mówiła siatkarka, nie kryła jednakże żalu po przegranym spotkaniu o złoty medal. – W finale zaprezentowałyśmy się niestety słabiej. Nie wiem, co się na to złożyło, może nerwy, a może przytłoczył mnie fakt, że po tak długiej przerwie od razy zagrałyśmy w tym najważniejszym spotkaniu. Ciężko było się zebrać, ale fajnie było znów wyjść na piasek i wspólnie z Kasią powalczyć.

Szczytowicz, natychmiast po powrocie do gry, wraz ze swoją partnerką wywalczyła awans do ścisłego finału turnieju, mając tym samym okazję, by przypomnieć sobie swoje najlepsze lata na piasku. – Bardzo stęskniłam się za plażówką, co zresztą chyba było widać na boisku – tłumaczyła, dodając, iż starała się dać z siebie wszystko. – Mam nadzieję, że jeszcze w Polsce będą organizowane kolejne turnieje z cyklu ORLEN Beach Volley Tour, na których będziemy miały okazję zagrać i pokazać się kibicom – kontynuowała siatkarka, obiecując na koniec, że jeśli tylko dopisze jej zdrowie, bez wątpienia wróci do Torunia za rok.

Rozmawiał Maciej Nowocieńźródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved