Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tamara Rakić i Olga Raonić w Siódemce Legionovia Legionowo

Tamara Rakić i Olga Raonić w Siódemce Legionovia Legionowo

fot. archiwum

Siódemka Legionovia Legionowo potwierdziła pozyskanie nowych zawodniczek. Są nimi Serbki - przyjmująca Tamara Rakić i rozgrywająca Olga Raonić. Rakić w minionym sezonie reprezentowała Jenisej Krasnojarsk, zaś Raonić - NIS Spartak Subotica.

Zespół z Legionowa rozmawiał o zakontraktowaniu Rakić już w połowie minionego sezonu. Zawodniczka nie była bowiem do końca zadowolona z warunków ligi rosyjskiej. Nie otrzymała jednak zgody na rozwiązanie kontraktu w Superlidze i musiała dokończyć sezon w Jeniseju.

Mierząca 188 cm Tamara Rakić jest wychowanką Crveny Zvezdy Belgrad, z którą występowała w Lidze Mistrzyń. W swojej karierze reprezentowała także zespoły Srbijanki i Dinamo Pancevo. Wraz z reprezentacją grała w Lidze Europejskiej.

Olga Raonić to 26-letnia rozgrywająca. Grała w lidze swojego kraju (ZOK Radnicki Belgrad, Dinamo – Azotara Pancevo) oraz trzy sezony w Niemczech i Grecji. Jest piętnastokrotną reprezentantką Serbii seniorek. Grała również w reprezentacjach młodzieżowych.Z pewnością obie zawodniczki będą wzmocnieniem Legionovii, która w sezonie 2012/2013 walczyła w barażach o pozostanie w ORLEN Lidze.

źródło: inf. własna, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved