Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz odchodzi ze Skry Bełchatów

Michał Bąkiewicz odchodzi ze Skry Bełchatów

fot. archiwum

- Po sześciu latach spędzonych w PGE Skrze Bełchatów odchodzę z klubu - taka informacja pojawiła się dzisiaj po godzinie 15:00 na oficjalnym profilu na facebooku Michała Bąkiewicza. Przyjmujący bełchatowian występował w Skrze od sezonu 2007/2008.

W barwach bełchatowskiej Skry Michał Bąkiewicz zdobył cztery mistrzostwa i jedno wicemistrzostwo Polski oraz trzykrotnie sięgał po krajowy puchar. Na arenie międzynarodowej popularny „Bąku” wywalczył wraz z kolegami trzy medale Ligi Mistrzów (jeden srebrny i dwa brązowe) a także dwukrotnie cieszył się z klubowego wicemistrzostwa świata.

Poniżej publikujemy całość komunikatu pochodzącego z oficjalnego profilu siatkarza na facebooku:

Po sześciu latach spędzonych w PGE Skrze Bełchatów odchodzę z klubu. Długo czekałem, bo chciałem zostać, ale dziś dostałem wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Dziękuję wszystkim Kibicom za doping w czasie tych pięknych chwil, jakie przeżyłem w tym klubie. Gra dla Was była wielką przyjemnością.Informację tę potwierdziła oficjalna strona bełchatowskiego klubu. – Dziękuję bardzo Michałowi za te wszystkie lata. Zawsze był bardzo ważną postacią naszej drużyny i nie ma chyba w klubie nikogo, komu dzisiaj nie zrobiłoby się przykro, bo Bąku jest lubiany chyba przez wszystkich. Niestety, taki dzień w karierze każdego sportowca nadchodzi. Z całego serca życzę Michałowi powodzenia w nowym klubie – powiedział prezes Skry Konrad Piechocki.

Jeden z portali internetowych wspomina o powrocie Bąkiewicza do AZS Olsztyn, w którym grał w latach 2004-2007, jednak o pozyskanie zawodnika zabiegają także akademicy spod Jasnej Góry. To również były klub 32-letniego przyjmującego. Jako siatkarz AZS-u Częstochowa popularny „Bąku” trzykrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski.

źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved