Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Ślepsku jak na razie nic nie wiadomo

W Ślepsku jak na razie nic nie wiadomo

fot. archiwum

W środę na spotkaniu prezesów suwalskiego Ślepska, który w rozgrywkach I ligi siatkarzy uplasował się w tym sezonie na siódmym miejscu, z trenerami i zawodnikami nie doszło do deklaracji w sprawie przyszłych kontraktów.

Prezesi Ślepska, Michał Wiszniewski i Piotr Krasko, w środowej rozmowie ze szkoleniowcami suwalskiego zespołu, Tomaszem Wasilkowskim i Mateuszem Mielnikiem oraz kapitanem drużyny Wojciechem Winnikiem, a później także z innymi zawodnikami, poprosili jeszcze o dwa tygodnie cierpliwości, zanim podjęte zostaną decyzje związane z obsadą ławki trenerskiej oraz kontraktami dla siatkarzy w przyszłym sezonie.

Prezes Wiszniewski bardzo jasno i czytelnie opisał, jak będą realizowane zobowiązania finansowe dotyczące tego sezonu, a ja przedstawiłem, jak wyobrażam sobie Ślepsk w następnej edycji rozgrywek – mówi Tomasz Wasilkowski, pierwszy szkoleniowiec suwalskiego zespołu. – I na tym w zasadzie spotkanie się skończyło. Dalej nie wiem, czy będę w przyszłym sezonie prowadził drużynę, czy ktoś inny oraz którzy z zawodników zostaną. Przedstawiłem swoje racje, prezesi mówili o kierunku, w którym klub ma zmierzać. Żadnych nowości i personalnych decyzji na razie nie ma.

Pracujemy do końca tygodnia i siatkarze rozjadą się do domów. Dla niektórych z nich ta sytuacja może być problemem. Mogą podpisać kontrakty z innymi klubami, a nie czekać na Ślepsk. Podobnie jest z trenerami, ale rozumiem argumenty prezesów, że dla nich najważniejsze jest zamknięcie bieżących spraw. To poprawne myślenie, choć łączy się z ryzykiem, że ktoś może znaleźć inne miejsce zatrudnienia – tłumaczy Tomasz Wasilkowski.Więcej w serwisie bialystok.gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved