Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Jan Such pomoże w awansie do I ligi

Jan Such pomoże w awansie do I ligi

fot. archiwum

Siatkarki Developresu Rzeszów niebawem będą walczyły w turnieju mistrzyń drugiej ligi. Przed zespołem postawiono jasny cel - awans na zaplecze ORLEN Ligi. Ma w tym pomóc Jan Such, który na ławce trenerskiej dołączy do Tomasza Kamudy.

Trener Jan Such zakończył ze swoim zespołem, Camperem Wyszków, sezon w pierwszej lidze mężczyzn, a teraz dołączył do walczącego o awans do tych rozgrywek, ale kobiet, Developresu. Do sztabu szkoleniowego zespołu z Podkarpacia Such dołączy jako drugi szkoleniowiec, choć współpracuje z nim już od dłuższego czasu. Na początku sezonu trener Campera został koordynatorem tej drużyny.

Siatkarki Developresu Rzeszów awansowały do finałowej rywalizacji po wygranej w turnieju półfinałowym, który rozgrywany był niedawno w Częstochowie. Obecnie dużo mówi się o organizowaniu zawodów finałowych. Drużyna z Rzeszowa zgłosiła PZPS-owi chęć jego organizacji, w poniedziałek zostały wysłane w tej sprawie wszystkie dokumenty. W finale rzeszowianki zmierzą się z SPS-em Politechniki Częstochowskiej, Karpatami Krosno i Zawiszą Sulechów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved