Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Siatkarskie gwiazdy po raz kolejny w Szczecinie

Siatkarskie gwiazdy po raz kolejny w Szczecinie

fot. archiwum

Już 25 maja w Szczecinie po raz czwarty rozegrany zostanie Mecz Gwiazd "Siatkarze dla hospicjum", z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Swój udział zapowiedziało już wiele osobistości.

Mecz Gwiazd będzie kulminacją akcji organizowanej w Szczecinie co roku. Na pewno fani siatkówki zgromadzeni w hali SDS będą mogli liczyć na obecność znakomitych osobistości ze świata siatkówki i nie tylko, bowiem po raz kolejny do stolicy województwa zachodniopomorskiego przyjadą także skoczkowie narciarscy z Kamilem Stochem na czele. Nie zabraknie na pewno dobrej zabawy i ciekawych akcji zaprezentowanych przez uczestników. Początek meczu zapowiedziano na godzinę 18:00.

Swój udział w imprezie zapowiedzieli siatkarze: Daniel Pliński, Marcin Wika, Paweł Siezieniewski, Patryk Akala, Daniel Zabłocki, Michał Peciakowski, Krzysztof Śmigiel, Piotr Lipiński, Paweł Rusek, Michał Ostrowski, Krzysztof Grzesiowski; siatkarki: Izabela Bełcik, Anita Kwiatkowska, Małgorzata Lis, Joanna Kuligowska, Joanna Mirek, Katarzyna Mróz; skoczkowie: Kamil Stoch, Jakub Kot, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Kacper Skrobot, Łukasz Gębala, Grzegorz Sobczyk; trenerzy: Piotr Makowski, Sebastian Świderski, Adam Grabowski, Mariusz Wiktorowicz, Jerzy Mostowski.

Akcji pomocy podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci towarzyszyć będą także aukcje przedmiotów przekazanych specjalnie na ten cel przez sportowców. Wylicytować można nawet udział w Meczu Gwiazd. Odbędzie się także turniej drużyn amatorskich, trwający dwa dni (25 i 26 maj). 15 drużyn zostanie podzielonych na trzy grupy. Z grup do dużego finału wychodzą najlepsze zespoły z grup plus dwa zespoły z drugiego miejsca z najkorzystniejszym stosunkiem setów. Do średniego finału kwalifikuje się zespół z drugiego miejsca z najgorszym wynikiem setów oraz trzy zespoły z trzecich miejsc i jeden z czwartego miejsca. Jest to turniej drużyn mieszanych i w zespole muszą być minimum dwie kobiety.źródło: inf. własna, siatkarzedlahospicjum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved