Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grzegorz Fijałek: Stać nas na dobre wyniki

Grzegorz Fijałek: Stać nas na dobre wyniki

fot. archiwum

W dniach 22-26 maja w Corrientes zostanie rozegrany turniej z cyklu Grand Slam. W turnieju męskim wystartuje para Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel, natomiast w zawodach pań zaprezentują się Monika Brzostek i Kinga Kołosińska.

Ostatnio polska para – Fijałek/Prudel – trenowała w ośrodku w Łodzi. Teraz czeka ich walka w turnieju z cyklu Grand Slam w argentyńskim Corrientes. – Spokojny trening w Polsce był potrzebny, aby popracować nad szczegółami, na które nie ma czasu podczas podróży i turniejów – powiedział na łamach "Sportu" Martin Olejnak , trener polskiego duetu.

Stać nas na dobre wyniki i wyrównaną walkę z każdym. Potrzeba czasu na dobre rozkręcenie się i złapanie odpowiedniego rytmu – dodał Grzegorz Fijałek.

Zarówno trener Olejnak, jak i sami zawodnicy przyznają, że imprezą docelową tego sezonu są dla nich mistrzostwa świata. Szkoleniowiec oczekuje od swoich podopiecznych zaprezentowania podczas MŚ najlepszej siatkówki.Męski team zawody w Corrientes rozpocznie od razu od turnieju głównego. Z kolei panie – Kinga Kołosińska i Monika Brzostek – rozpoczną zawody od drugiej rundy kwalifikacji. W niej zmierzą się z rozstawionymi "oczko" niżej Niemkami – Bieneck/Großner.

źródło: fivb.org, inf. własna, Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved