Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adrian Stańczak nowym libero Campera Wyszków

Adrian Stańczak nowym libero Campera Wyszków

fot. archiwum

Choć sezon w pierwszej lidze nie dobiegł końca, działacze klubu z Wyszkowa są bardzo aktywni na polu transferowym. Nowym zawodnikiem Campera już teraz został bowiem Adrian Stańczak, który na pozycji libero zastąpi Tomasza Knasieckiego.

26-letni Adrian Stańczak jest dobrze znany wszystkim sympatykom siatkówki. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczynał w Radomiu. Reprezentował barwy Czarnych, a następnie warszawskiego Metra, z którym wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski kadetów. W sezonie 2007/2008 w barwach Płomienia Sosnowiec zadebiutował w Polskiej Lidze Siatkówki, a w sezonie 2008/2009 wrócił do Radomia, gdzie reprezentował Jadar. Jego trenerem był wtedy obecny szkoleniowiec wyszkowian – Jan Such.

W Camperze Stańczak zastąpi Tomasza Knasieckiego, który grał w zespole z Wyszkowa od 2010 roku. Oprócz wcześniej wymienionych klubów Stańczak występował również m.in. w AZS-ie Częstochowa. Z klubem spod Jasnej Góry osiągnął swój największy sukces, jakim było zwycięstwo w Pucharze Challenge w 2012 roku. Ostatni sezon nowy nabytek Campera rozegrał w barwach czeskiego Volejbal Brno, z którym zajął siódme miejsce w czeskiej Extralidze siatkarzy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved