Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Polański nowym zawodnikiem Effectora Kielce

Łukasz Polański nowym zawodnikiem Effectora Kielce

fot. Effector Kielce

Łukasz Polański, grający w poprzednim sezonie w Jastrzębskim Węglu, podpisał kontrakt z ekipą Effectora Kielce. - To klub, który da mi możliwość rozwoju - powiedział podczas konferencji Łukasz Polański. Umowa została podpisana na dwa lata.

Effector Kielce to klub, który da mi możliwość rozwoju. Chcę na stałe zagościć w pierwszej szóstce i wnieść dużo pozytywnego do gry zespołu – zapowiada środkowy. – Poza tym trener Dariusz Daszkiewicz jest świetnym specjalistą, a Kielce to miasto, które jest pozytywnie nastawione do sportu. Więcej argumentów nie potrzebowałem. W Jastrzębskim Węglu, gdzie teraz grałem, musiałem walczyć o skład z reprezentantami swoich krajów. Pojawiałem się na boisku, ale nie do tego stopnia, żeby być zadowolonym ze swojej gry – dodał Łukasz Polański na konferencji prasowej, która odbyła się w Hali Legionów w Kielcach.

Jesteśmy zadowoleni z nawiązania współpracy z Łukaszem. Znam go od czasów juniorskich i mam pewność, że wniesie wiele dobrej gry do zespołu Effectora. Ma dobry blok, dobry atak, ciekawą zagrywkę flotową. Będzie miał szansę potwierdzić, że jest dobrym środkowym. A w przyszłym sezonie, kto wie, może pojawi się w kadrze… – mówił o nowym zawodniku Dariusz Daszkiewicz, trener Effectora Kielce.

Prezes Jacek Sęk zapytany przez dziennikarzy o skład zespołu na zbliżający się sezon 2013/2014 zapewnił, że będzie to ekipa stanowiąca całość na boisku i poza nim.Rozmawiamy z menadżerami zarówno polskich, jak i zagranicznych zawodników. Część obecnego składu dostała propozycję nowych kontraktów, część z nich na pewno odejdzie. Budujemy nowy zespół, który swoją postawą będzie sprawiał radość kibicom kieleckiej siatkówki – podkreślił prezes Sęk.

24-letni zawodnik ma na swoim koncie m.in. wicemistrzostwo Europy kadetów w 2007 roku i brązowy medal MP z Jastrzębskim Węglem w sezonie 2012/2013. Przygodę z siatkówką rozpoczynał w MKS-ie MDK Warszawa.

źródło: effectorkielce.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved