Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Budowlani Łódź z nową rozgrywającą

Budowlani Łódź z nową rozgrywającą

fot. archiwum

W sezonie 2013/2014 w drużynie Budowlanych Łódź na rozegraniu zobaczymy doświadczoną Ewę Cabajewską. Zawodniczka podpisała z łódzkim klubem kontrakt na najbliższy rok. Z Budowlanymi pożegnała się natomiast Courtney Thompson.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie Ewa Cabajewska reprezentowała AZS Białystok. Z powodu długów, które zespół z Podlasia miał wobec zawodniczek, rozgrywająca na przełomie 2012 i 2013 roku odmówiła dalszej gry. W tamtym okresie poza Cabajewską z AZS-u odeszły Channon Thompson oraz Sinead Jack.

Ewa Cabajewska jest jedną z bardziej doświadczonych zawodniczek w polskiej lidze. Występowała m.in. w Skrze Warszawa, MKS-ie Dąbrowa Górnicza i Muszyniance Muszyna. Z tą ostatnią drużyną zdobyła w 2006 roku mistrzostwo Polski. Przez rok, w sezonie 2002/2003, grała w austriackim Wasserkraft Innsbruck. Zawodniczka ma za sobą również przygodę z siatkówką plażową. Grała w duecie z Joanną Szeszko.

W sezonie 2013/2014 w łódzkiej ekipie nie zobaczymy natomiast Courtney Thompson. Podobnie jak Paola Amudia, nie spełniła ona oczekiwań klubu. Nie wiadomo także, jak potoczy się kariera Marty Wójcik, drugiej rozgrywającej, która otrzymała propozycję z PTPS-u Piła.Na początku maja prezes Budowlanych, Marcin Chudzik, mówił na łamach Strefy Siatkówki, że w zespole na pewno pozostaną Agata Durajczyk i Aleksandra Sikorska, a na dniach kontrakty mają przedłużyć Dorota Ściurka, Sylwia Pycia i Magdalena Piątek.

źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved