Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kaczmarek opuszcza Lotos Trefl Gdańsk

Bartosz Kaczmarek opuszcza Lotos Trefl Gdańsk

fot. archiwum

Po dwóch latach 22-letni libero Bartosz Kaczmarek zakończył przygodę z gdańskim zespołem. W kolejnym sezonie nie zobaczymy go już w żółto-czarnych barwach. W minionym sezonie zajął z tą drużyną ósmą pozycję.

Bartosz Kaczmarek dołączył do zespołu LOTOSU Trefla przed sezonem 2011/2012. Na młodego libero postawił wówczas Grzegorz Ryś, który wcześniej trenował go w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Kaczmarek pełnił w gdańskiej drużynie rolę drugiego libero. W swoim pierwszym sezonie na tej pozycji grał wspólnie z Wojciechem Serafinem, natomiast w zakończonych niedawno rozgrywkach był zmiennikiem Pawła Ruska.

Bartosz miał wprawdzie ważną umowę z klubem i początkowo planowaliśmy ją kontynuować. Po dokonaniu ze sztabem szkoleniowym dokładniejszej analizy postanowiliśmy jednak rozwiązać kontrakt. Uznaliśmy, że zawodnik powinien zmienić klub na taki, w którym będzie miał szansę na grę – a u nas na to nie mógł liczyć – powiedział Piotr Należyty, prezes LOTOSU Trefla. – Cieszymy się, że to właśnie w naszym zespole mógł stawiać swoje pierwsze kroki w ligowej, seniorskiej siatkówce. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze – Bartek to utalentowany zawodnik i jestem przekonany, że jeszcze o nim usłyszymy.

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved