Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marina Katić na celowniku wicemistrzyń Polski

Marina Katić na celowniku wicemistrzyń Polski

fot. archiwum

Wiele wskazuje na to, że Marina Katić powróci do ORLEN Ligi. Chorwacka rozgrywająca prawdopodobnie zastąpi w Dąbrowie Górniczej Frauke Dirickx, która zdecydowała się na ofertę gry w barwach Impelu Wrocław.

– Na razie nie potwierdzam i nie zaprzeczam tym doniesieniom – powiedział w krótkiej rozmowie ze Strefą Siatkówki prezes MKS-u Dąbrowa Górnicza, Robert Koćma. – Wciąż prowadzone są rozmowy z zawodniczkami i na konkrety jeszcze za wcześnie – dodał szef wicemistrzyń Polski. Gdyby transfer Katić doszedł do skutku, byłby to drugi sezon Chorwatki w ORLEN Lidze. Przypomnijmy, że przed rokiem rozgrywająca reprezentacji Chorwacji grała w barwach PTPS-u, który rozwiązał z nią kontrakt w grudniu ubiegłego roku, z uwagi na jej stan zdrowia. Katić była innego zdania, podkreślając, że jest zupełnie zdrowa i gotowa do gry.

Po otwarciu okienka transferowego w kolejce po trzydziestoletnią Chorwatkę ustawiło się kilka klubów, w tym MKS Dąbrowa Górnicza i Siódemka Legionovia. Jak się dowiedziała Strefa Siatkówki, to wicemistrz Polski doszedł do porozumienia z Mariną Katić, która w Zagłębiu zastąpiłaby Frauke Dirickx. Katić z niejednego pieca chleb jadła. W bogatej karierze sportowej poza ojczystym krajem występowała na boiskach Włoch, Francji, Grecji, Szwajcarii, Turcji, Azerbejdżanu i Polski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved