Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Budowlani Toruń wstrzymują działania transferowe

Budowlani Toruń wstrzymują działania transferowe

fot. archiwum

W zespole Budowlanych Toruń zapowiadało się szybkie skompletowanie składu. Jednak w ostatnich dniach I-ligowe środowisko zaskoczyła informacja o wycofaniu się z rozgrywek Jedynki Aleksandrów Łódź. W związku z tym Budowlani zawiesili negocjacje z zawodniczkami.

Budowa drużyny zawsze związana jest ze sporymi dylematami. Zwykle zależało nam, aby szybko mieć gotowy skład, ale czasami nie warto się spieszyć. Tak właśnie jest teraz i dlatego teraz uznaliśmy, że zawieszamy rozmowy i poczekamy na dalszy rozwój sytuacji – powiedział na łamach „Gazety Pomorskiej” trener Mariusz Soja.

Wprawdzie Budowlani Toruń nie mają problemów finansowych, ale liczą na to, że wkrótce na rynku transferowym będzie więcej zawodniczek „do wzięcia” i za miesiąc lub dwa będzie można za te same pieniądze stworzyć silniejszy zespół.

Jak informuje „Gazeta Pomorska”, pewne jest, że z toruńską drużyną pożegnają się Justyna Łunkiewicz, Katarzyna Ostrowska i Monika Kutyła, zaś z klubem o przedłużeniu umów będą rozmawiać Joanna Sobczak, Anna Lewandowska, Agnieszka Drzewiczuk, Marlena Pleśnierowicz, Małgorzata Kolanowska i Roksana Brzóska.źródło: gazetapomorska.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved