Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski myśli o przyszłym sezonie

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski myśli o przyszłym sezonie

fot. archiwum

Zespół AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski będzie dysponował podobnym budżetem jak w zakończonym sezonie 2012/2013. Chęć gry w zespole zadeklarowała większość zawodniczek. Zarząd klubu postawił przed zawodniczkami cel jakim jest gra o czołową czwórkę.

Trenerem AZS KSZO nadal pozostanie Dariusz Parkitny. W ekipie AZS-u  pozostaną następujące siatkarki z podstawowej szóstki: Katarzyna Brojek, Małgorzata Soja, Iwona Kosiorowska, Natalia Piekarczyk, Dorota Dydak, Alicja Stefańska i Małgorzata Ślęzak. Wszystkie wyraziły wstępnie chęć dalszego reprezentowania pomarańczowo-czarnych barw i do końca maja powinny złożyć podpisy pod nowymi kontraktami. Zarząd klubu poszukuje nowych zawodniczek. W treningach AZS-u WSBiP KSZO udział brała Izabela Bałucka – środkowa MKS-u MOS Wieliczka. Prowadzone są też rozmowy z inną środkową, Magdaleną Soter – pochodzącą z Kielc, a występującą w minionym sezonie w Chemiku Police, który awansował do ORLEN Ligi.

– Porozumieliśmy się już wstępnie z siódemką zawodniczek, które były dla nas priorytetem, jeśli chodzi o pozostawienie ich w zespole na przyszły sezon. Do końca maja będziemy chcieli sfinalizować te rozmowy podpisami na kontraktach. Później planujemy rozmowy z pozostałymi siatkarkami oraz rozmowy z zawodniczkami, które mogłyby wzmocnić zespół przed nowym sezonem – potwierdził prezes KSZO do spraw piłki siatkowej, Mariusz Rokita. Od piątku do niedzieli (17-19 maja 2013) w Częstochowie ostrowieckie siatkarki po raz ostatni zagrają w starym, choć niepełnym składzie na jubileuszowym X Polsko-Ukraińskim Festiwalu Siatkówki Studenckiej.

 źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved