Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Częstochowski AZS straci utalentowanego Serba?

Częstochowski AZS straci utalentowanego Serba?

fot. Cezary Makarewicz

Srećko Lisinac także w sezonie 2013/14 może grać w częstochowskim AZS-ie. Okazuje się, że utalentowany środkowy ma ciekawe propozycje z najsilniejszych włoskich klubów i Skra Bełchatów, której jest zawodnikiem, najpewniej wypożyczy Serba do Serie A.

20-letni Lisinac w minionym sezonie był wyróżniającym się środkowym w PlusLidze. Serba chwalono za skuteczną grę w ataku, postępy, jakie robił w bloku i zagrywce oraz wyjątkową pracowitość. W AZS-ie był liderem wśród środkowych i jego odejście byłoby sporym osłabieniem. A jest bardzo prawdopodobne, że trafi do Włoch. – Z rozmów prezesów [AZS-u i Skry – przyp. red.] wynikało, że Lisinac ma zostać. Takie mam informacje, a jeśli coś się tutaj zmieniło i ustalenia straciły moc, to my nie mamy na to wpływu – mówi dyrektor sportowy AZS-u Ryszard Bosek.Jak wyjedzie do Włoch, to będziemy się martwić i jakoś ten problem rozwiążemy.

To, kto mógłby zastąpić Lisinaca, będzie zależało od możliwości finansowych klubu, a o tych więcej będzie można powiedzieć pod koniec maja albo na początku czerwca. Wtedy mają zostać sfinalizowane rozmowy ze sponsorem. – Zobaczymy, jakim będziemy dysponować budżetem i jakie cele zostaną postawione drużynie. Dziś mogę powiedzieć tyle, że zawodników zgłasza się do nas dużo, a my nie jesteśmy w stanie nic konkretnego zadeklarować. Musimy czekać – dodaje Bosek.

Więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved