Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rachael Adams pierwszym wzmocnieniem wicemistrza Polski

Rachael Adams pierwszym wzmocnieniem wicemistrza Polski

fot. archiwum

Sezon w ORLEN Lidze niedawno dobiegł końca, a klubowi działacze już przystąpili do pracy. Nową zawodniczką Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza została Rachael Adams, która w minionych rozgrywkach broniła barw Pałacu Bydgoszcz.

Siatkarki Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza mają za sobą bardzo udany sezon. Jednak teraz nadszedł czas na roszady kadrowe. Pierwszym nabytkiem klubu jest amerykańska środkowa, grająca wcześniej w Pałacu Bydgoszcz – Rachael Adams. Ta 23-letnia zawodniczka z pewnością będzie wzmocnieniem dla zespołu, gdyż wyróżniła się w ligowych statystykach rozgrywek sezonu 2012/2013. – Rachel jest brana pod uwagę jako reprezentantka kraju przez selekcjonera kadry Stanów Zjednoczonych. Nasi trenerzy uważają, że ma duże możliwości, które pokazała w niedawno zakończonym sezonie. Przy dobrej rozgrywającej będzie dużym wzmocnieniem – podkreśla prezes dąbrowskiego klubu, Robert Koćma.

Wiadomo już też, że z zespołem żegna się rozgrywająca Frauke Dirickx. Z kolei w klubie na sto procent zostają na kolejny sezon przyjmujące Elżbieta Skowrońska i Joanna Szczurek, środkowa Aleksandra Liniarska oraz libero Krystyna Strasz i atakująca Katarzyna Zaroślińska. Z pozostałymi siatkarkami prowadzone są rozmowy.

 źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved