Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marek Kardos najpewniej zostanie w AZS Częstochowa

Marek Kardos najpewniej zostanie w AZS Częstochowa

fot. archiwum

Choć AZS nie ma jeszcze zapewnionego budżetu na przyszły sezon, perspektywy są dość optymistyczne. Być może uda się podwoić ubiegłoroczną kwotę. Wydaje się również, że w klubie zostanie większość zawodników oraz trener Marek Kardos.

Decyzje kadrowe zależą wyłącznie od tego, czy sukcesem zakończą się rozmowy ze sponsorami. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Obecnie można powiedzieć, że w klubie zostanie najpewniej większość zawodników oraz trener Marek Kardos. Oficjalnej propozycji nie dostałem, ale skoro klub wysłał mnie na licencyjną kurso-konferencję, to znaczy, że chyba wiąże ze mną przyszłość – mówi Kardos. – Decyzja należy do dyrektora sportowego Ryszarda Boska, ale ja liczę, że nadal będę pracował w Częstochowie – dodaje.

Kardos nowego kontraktu nie podpisał, ale przyznaje, że nad kształtem nowej drużyny rozmyśla od dawna.  – Uważam, że powinniśmy zostać przy strategii z poprzedniego sezonu. Szkoda by było zmarnować to, co zostało zrobione, a w minionym sezonie zrobiliśmy naprawdę dużo – twierdzi szkoleniowiec. Zdaniem Kardosa taka kontynuacja będzie możliwa, jeśli w klubie na dłużej zostaną zawodnicy wypożyczeni z PGE Skry Bełchatów. – Poszliśmy w kierunku szkolenia młodzieży, a tutaj coś podsumować, ocenić, czy ktoś zrobił postęp czy nie, można po dwóch, trzech sezonach – podkreśla.

Więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved