Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Adam Grabowski trenerem Budowlanych?

Adam Grabowski trenerem Budowlanych?

fot. CEV

Adam Grabowski, który przed kilkoma dniami wywalczył mistrzostwo Polski z Atomem Treflem Sopot, przymierzany jest do poprowadzenia Budowlanych Łódź. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść jutro.

Wszystko wskazuje na to, że nowym szkoleniowcem Budowlanych Łódź będzie Adam Grabowski. Ma on zastąpić na tym stanowisku Macieja Kosmola, który został asystentem Piotra Makowskiego w żeńskiej reprezentacji Polski. – Porozumieliśmy się we wszystkich kwestiach, ale przed podpisaniem kontraktu daliśmy sobie jeszcze czas do piątku na przemyślenie całej sytuacji – powiedział Marcin Chudzik, menedżer Budowlanych i prezes spółki. – Szukaliśmy dobrego trenera, który potrafi wykorzystać potencjał drużyny i wydaje mi się, że takim szkoleniowcem jest Adam Grabowski – dodał na łamach Dziennika Łódzkiego. Gdyby negocjacje nie zakończyły się jednak sukcesem, to władze Budowlanych mają już opracowany wariant zapasowy, zgodnie z którym na ławce trenerskiej łódzkiego klubu zasiadłby Jacek Nawrocki.

Przypomnijmy, że Adam Grabowski wcześniej pracował między innymi w PTPS-ie Piła, Stali Mielec i drugoligowej Szóstce Biłgoraj. W poprzednim sezonie został drugim szkoleniowcem Atomu Trefla Sopot. Po zwolnieniu Jerzego Matlaka z funkcji pierwszego szkoleniowca pomorskiej drużyny Grabowski przejął drużynę i doprowadził ją do mistrzostwa Polski.

źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved