Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marlena Mieszała: Nie wiem co będzie dalej

Marlena Mieszała: Nie wiem co będzie dalej

fot. Bogusław Krośkiewicz

Siatkarki Jedynki Aleksandrów Łódzki w czwartym meczu o awans do ORLEN Ligi musiały uznać wyższość Legionovii. Oznacza to, że kolejny sezon spędzą na zapleczu ekstraklasy. - Na pewno ta porażka posiedzi trochę w naszych głowach - mówi Marlena Mieszała.

Zawodniczki z Aleksandrowa Łódzkiego były bardzo blisko zwycięstwa w czwartym pojedynku z Legionovią. Po dwóch pierwszych setach prowadziły 2:0, jednak rywalki dwie kolejne partie rozstrzygnęły na swoją korzyść. W tie-breaku walka była wyrównana, jednak ostatecznie lepsze okazały się legionowianki i to one mogły cieszyć się z pozostania w ORLEN Lidze na kolejny sezon. – Na gorąco jest ciężko cokolwiek powiedzieć. Człowiekowi chce się płakać, bo przecież mogłyśmy wygrać chociaż jeden mecz na wyjeździe i dzisiaj być w zupełnie innej sytuacji. Na pewno ta porażka posiedzi trochę w naszych głowach – powiedziała po ostatnim spotkaniu Marlena Mieszała, kapitan Jedynki.

Zawodniczka podkreśliła, że w jej opinii zespół z Aleksandrowa Łódzkiego swoją postawą w sezonie 2012/2013 udowodnił, że zasługuje na awans do ekstraklasy. – Tym bardziej jest we mnie większa złość, że tego celu nie udało się osiągnąć. Nie wiem co się stało, że zaczęłyśmy w pewnym momencie pękać. Jest mi przykro, jest mi smutno, nie wiem co będzie dalej.

Zła i rozgoryczona była również Dominika Nowakowska, libero Jedynki. – Jesteśmy „najbardziej przegranym” zespołem w tym sezonie w tej lidze. Możemy się przyrównać do męskiej Delecty Bydgoszcz, która wygrywa sezon zasadniczy, a do domu wraca bez medalu – skomentowała zawodniczka.Libero z Aleksandrowa Łódzkiego starała się jednak dostrzec także plusy sezonu 2012/2013. – Oczywiście jest progres, bo rok temu walczyłyśmy o utrzymanie, teraz byłyśmy o krok od awansu – zaznaczyła.

źródło: alemiasto.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved